6.4.21

 


Witamy na nowej stronie zdalnej świetlicy. Znajdziecie tu propozycje gier i zabaw, piosenek oraz pomysły na prace plastyczne.

Zapraszamy do poczytania i zabawy 

Środa 🙇💗 07.04.21

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie w sieci. 

Współczesny świat zmienia się na naszych oczach… Zewsząd otaczają nas ekrany komputerów, tabletów, smartfonów, coraz okazalszych odbiorników TV. Często ułatwiają nam one życie, lecz również stają się coraz powszechniejszym sposobem spędzania czasu przez dorosłych oraz dzieci. Nasze pociechy, jak obserwujemy chyba wszyscy, w coraz młodszym wieku fascynują się rzeczywistością wirtualną. Pragniemy zatem podzielić się z Państwem informacjami, którymi w ostatnim czasie mocno się interesujemy i które uważamy za ważne ze względów wychowawczych. Korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii komputerowych pamiętajmy by uczynić wszystko, aby nasze dzieci były bezpieczne w cyberprzestrzeni… 

https://youtu.be/OSb4xcjeF0s


Proponujemy również zabawy plastyczne 

https://www.e-kolorowanki.eu/


Posłuchajcie też o czym mówi znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc 


https://www.youtube.com/watch?v=goS_TTEtYGk

Bądźcie ostrożni i rozważni 


Zapraszamy do zabawy i wykorzystania barwników. Przygotujcie galaktykę

w słoiku :-)

https://www.mamawdomu.pl/2015/10/galaktyka-w-sloiku.html?fbclid=IwAR3q5H_nnxM3TaGbp5WfIMK0aQCyYwJxKYcgli-5tSavkWc-Z07PjLII9UQ


Zdjęcia prosimy przesyłać na mail : renata.teresa@yahoo.pl